10TQ040S IR   40V 10A Schottky Discrete Diode in a D2-Pak package 20030311
SB1040DC Pan Jit   [替换型号]Possible Analogue:IRF 10TQ040S 20120119
10TQ040S IRF   [替换型号]Possible Analogue:Pan Jit SB1040DC 20120118
SBLB1040   [替换型号]Replacement:Sensitron 10TQ040S 20120101
全选
Total found 5 in 217540143