60CPQ150 Micro Semi TO-3P   Schottky Rectifier 20080429
60CPQ150 IR   150V 60A Schottky Common Cathode Diode in a TO-247AC package 20030311
STPS61150CW ST   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:IRF 60CPQ150 20120119
60CPQ150 IRF   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement:ST STPS61150CW 20120118
60CPQ150 Microsemi   [替换型号]Pin-to-Pin Replacement ST STPS61150CW 20120117
全选
Total found 6 in 217540143