GT15J101 Toshiba   Discrete Type IGBTs 20050101
GT15J101   20040306
GT15J101 Toshiba America Electronic Components   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 15A I(C) | TO-247VAR 20031026
GT15J101   20011108
SGW10N60A Infineon   [替换型号]Functional Equivalent:Toshiba GT15J101 20120118
IRG4PC30KD IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba GT15J101 20120118
IRG4PC30K IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba GT15J101 20120118
GT15J101 Toshiba   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRG4PC30K 20120118
GT15J101 Toshiba TO-3P(N)/TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXGP7N60C (#) 20120108
GT15J101 Toshiba TO-3P(N)/TO-247   [替换型号]Replacement:IXYS IXGP7N60B(#) 20120108
全选
Total found 10 in 217540143