GT15J311 Toshiba   Co-Pack IGBTs (Discrete IGBT w/FRD) 20050101
GT15J311 (SM) Toshiba   Co-Pack IGBTs (Discrete IGBT w/FRD) 20050101
GT15J101 Toshiba   Discrete Type IGBTs 20050101
GT15J311 Toshiba America Electronic Components   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 15A I(C) | TO-262AA 20031026
GT15J311(SM) Toshiba America Electronic Components   TRANSISTOR | IGBT | N-CHAN | 600V V(BR)CES | 15A I(C) | TO-263AB 20031026
IRG4BC30KD-S IRF   [替换型号]Compatible Equivalent:Toshiba GT15J311(SM) 20120118
GT15J311 Toshiba   [替换型号]Functional Equivalent:Infineon IKW08T120 20120118
GT15J311(SM) Toshiba   [替换型号]Compatible Equivalent:IRF IRG4BC30KD-S 20120118
GT15J311 Toshiba TO-263   [替换型号]Replacement:IXYS IXGA7N60CD1 20120108
GT15J311 Toshiba TO-263   [替换型号]Replacement:IXYS IXGA16N60B2D1 20120108
GT15J311(SM) Toshiba TO-263   [替换型号]Replacement:IXYS IXGA7N60BD1 20120108
GT15J311(SM) Toshiba TO-263   [替换型号]Replacement:IXYS IXGA16N60C2D1 20120108
全选
Total found 12 in 217540143