STH60N10FI SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STH60N10 SGS-Thomson Microelectronics   N - CHANNEL ENHANCEMENT MODE POWER MOS TRANSISTOR 20040407
STH60N10   TO-247 MOSFET 20040407
STH60N10FI ST   OLD PRODUCT: NOT SUITABLE FOR NEW DESIGN-IN 20031102
STH60N10FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 36A I(D) | TO-218VAR 20031026
STH60N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-218 20031026
STH60N10FI ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 36A I(D) | TO-218VAR 20031022
STH60N10 ST Microelectronics   TRANSISTOR | MOSFET | N-CHANNEL | 100V V(BR)DSS | 60A I(D) | TO-218 20031022
STH60N10 ST TO-218   [替换型号]Replacement:IXYS IXTQ75N10P 20120108
STH60N10 ST TO-218   [替换型号]Replacement:IXYS IXFH80N10Q 20120108
STH60N10   [替换型号]Replacement:ST STW60N10 20120101
全选
Total found 11 in 217540143